5 دلیل رایج که ماشین لباسشویی ال جی آب را تخلیه نمی کند

ما به عنوان نماینده ماشین لباسشویی ال جی در کرج لیستی از شایع ترین علل مشکلات تخلیه ماشین لباسشویی ال جی را آماده کرده ایم که به شما کمک می کند تا به طور موثرتری عیب یابی ماشین لباسشویی را انجام دهید. در همین حال یک تشخیص سخت افزاری می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که آیا یک تکنسین تعمیر محلی می تواند مشکل را برطرف کند یا خیر. یا اگر می خواهید با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید

بار نامتعادل
یکی از رایج ترین دلایل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی ال جی می تواند اضافه بار کردن لباس باشد. بارهای سنگین و نامتعادل را می توان به کنار ماشین لباسشویی فشار داد در این حالت ماشین لباسشویی ال جی نمی تواند آب را از لباس خارج کند و نمی چرخد. و آب باقی می ماند برای جلوگیری از بار نامتعادل چند اقلام سبک را به همراه اجسام سنگین در ماشین لباسشویی قرار دهید تا به تخلیه ماشین لباسشویی کمک کند.

تمیز کردن اشتباه
اگر ماشین لباسشویی HE LG دارید، استفاده از شوینده مناسب بسیار مهم است. شوینده های بی اثر مقدار زیادی آب صابون تولید می کنند و دستگاه این مقدار را به خوبی تخلیه نمی کند. در نتیجه مشکل چرخش ماشین لباسشویی ال جی برطرف نمی شود زیرا لکه ها پاک نمی شوند و لباس ها همچنان مرطوب هستند. استفاده بیش از حد از مواد شوینده می تواند این مشکل را ایجاد کند، بنابراین حتما از مقدار صحیح مواد شوینده مشخص شده در دستورالعمل مواد شوینده استفاده کنید.

گرفتگی لوله یا پمپ تخلیه
اگر گاهی اوقات جوراب یا لباس در می آید ممکن است مشکل از تخلیه شما باشد. جوراب یا لباس های کوچک دیگر ممکن است وارد تخلیه ماشین لباسشویی و حتی پمپ تخلیه شود. وقتی این اتفاق می افتد ماشین لباسشویی ال جی به دلیل گرفتگی آب را تخلیه نمی کند. برای ارزیابی موقعیت موانع شلنگ تخلیه را بردارید و انسداد را بررسی کنید. مطمئن شوید که لوله فرورفته یا خمیده نیست.

پمپ تخلیه علت مشکل تخلیه در ماشین لباسشویی ال جی است.
مشکل ممکن است این باشد که آب ماشین لباسشویی ال جی از پمپ تخلیه خارج نمی شود. پمپ تخلیه معمولا در پایین ماشین لباسشویی قرار دارد. پانل جلوی خودرو را بردارید و درپوش پمپ آب را باز کنید تا گرفتگی آن را بررسی کنید. اگر هیچ گونه انسدادی در پمپ تخلیه یا تخلیه پیدا نکردید. نشان می دهد که پمپ ممکن است قادر به پمپاژ آب نباشد. اگر چرخه شستشو را اجرا می کنید و صدای پمپ را نمی شنوید. این نشان می دهد که پمپ تخلیه ممکن است معیوب باشد و باید تعویض شود.

اما در این حالت ماشین لباسشویی ال جی تخلیه نمی شود، مشکل فرآیند تعمیر پیچیده ای دارد، در این صورت توصیه می کنیم با یک سرویس دهنده حرفه ای تماس بگیرید.

قفل درب و مونتاژ سوئیچ معیوب
اگر صفحه کنترل خطای OE چشمک زن را نشان دهد، ممکن است ماشین لباسشویی ال جی آب را از ترکیب قفل در و کلید خارج نکند. وقتی در ماشین بسته میشه دستگاه شروع چرخه شستشو را نشان می دهد. اگر قفل آسیب دیده یا کلید آسیب دیده است ماشین سیگنال عملیاتی دریافت نمی کند و ماشین لباسشویی نمی چرخد. خالی یا شروع نمی شود زمانی که قفل و کلید درب شکسته است قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود.

در نهایت نمایندگی ال جی کرج (karaj-lg.ir) این مقاله را با تیم متخصص خود در اختیار شما قرار می دهد. توصیه می کنیم اگر حتی پس از خواندن این مقاله باز هم نمی توانید دستگاه خود را عیب یابی کنید. با تجربه کافی، اگر نه، از بازی با ماشین لباسشویی خودداری کنید. و بلافاصله با مرکز مجاز تعمیر و خدمات پس از فروش ال جی در شهر خود تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *